18 czerwca 2024 r. uczestniczyliśmy w I Festiwalu Piosenki „Niemożliwe jest możliwe”, zorganizowanym przez Stowarzyszenie na Rzecz Osób Przewlekle Chorych i Dzieci Niepełnosprawnych „Nasz Dom” w Piwnicznej-Zdroju.
Na scenie Miejsko – Gminnego Ośrodka Kultury im. Danuty Szaflarskiej odbywały się muzyczne prezentacje uczniów szkół specjalnych, Warsztatów Terapii Zajęciowej, Środowiskowych Domów Samopomocy oraz osób z niepełnosprawnościami. 
Nasza grupa muzyczna z DOW – ŚDS Bobowa w składzie: Anna Janas, Genowefa Batko, Małgorzata Ciesielska, Zofia Szambelan, Bożena Waląg i Zbigniew Rafa  wystąpiła z piosenką Zbigniewa Wodeckiego „Znajdziesz mnie znowu”.  Wykonanie to zapewniło zespołowi „Bobowianie” I miejsce w festiwalu, otrzymując pamiątkową statuetkę, dyplomy i upominki ufundowane przez Burmistrza Piwnicznej-Zdroju.
W czasie obrad komisji konkursowej, mięliśmy okazję posłuchać również wykonań artystów z Jury. Gościem specjalnym wydarzenia i Jurorem był Dominik Dudka – zwycięzca 13. edycji „The Voice of Poland”.
Oficjalnym zakończeniem Festiwalu był występ Laureata Grand Prix.

Transmisja z festiwalu do obejrzenia na stronie: https://www.facebook.com/naszdompiwniczna/

I Festiwal Piosenki „Niemożliwe jest możliwe” w Piwnicznej – Zdroju

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial