W dniach 22-24 maja w Bochni odbywał się 17. Małopolski Festiwal Piosenki „Integracja malowana dźwiękiem”, nad którym patronat honorowy sprawuje Pani Prezydentowa Agata Kornhauser-Duda.
Dzięki wcześniejszym przygotowaniom wokalnym i pozytywnym przejściu kwalifikacji, mięliśmy okazję uczestniczyć w tym ważnym muzycznym wydarzeniu.
Zespół Brave Girls z DOW Bobowa uczestniczył w festiwalu w kategorii zespołów muzycznych, natomiast pani Marzena z DOW Gorlice otrzymała zaproszenie do udziału
w duetach muzycznych pod kierunkiem artystycznym Janusza Radka – wokalisty, aktora i autor tekstów.
Trzeciego dnia festiwalu 24 maja 2024 r. uczestnicy w trzech kategoriach – integracyjny duet muzyczny, zespół i kabaret prezentowali się na przesłuchaniach konkursowych z profesjonalną orkiestrą i udziałem publiczności.
Nasze panie wykonały utwór pt. „Całkiem nowa bajka”, a koleżanka z Gorlic w duecie z Natalią Szymską wykonały utwór „Od nocy do nocy”.
Wszystkie występy były poddane ocenie profesjonalistów, na czele których stała w tym roku Anna Rusowicz, a towarzyszyli jej Alicja Węgorzewska, Anna Dymna, Grażyna Łobaszewska, Justyna Steczkowska, Janusz Radek i Maurycy Polaski.
Festiwal zakończył się uroczystą galą, w czasie której wystąpili Laureaci jak i Jurorzy. Była to dla nas wyjątkowa okazja usłyszeć na żywo gwiazdy polskiej sceny muzycznej.

17. Małopolski Festiwal Piosenki „Integracja Malowana Dźwiękiem” w Bochni

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial