7 maja w naszym ośrodku gościliśmy aktorów z Krakowa, którzy zabrali nas w „Podróż z piosenką”. Była to zabawna historia o perypetiach menagera Lesia – organizatora koncertów muzyki biesiadnej. Nagle stracił on główną gwiazdę, która na skutek alergii utraciła głos. Na szczęście w prowadzonym przez niego teatrze pracowała pani Czesia, która odpowiadała za porządek. I to właśnie ona szybko podpowiedziała roztargnionemu menagerowi, kto mógłby zastąpić główną gwiazdę Aleksandrę. Okazało się że akurat w tym czasie mają wolne terminy takie gwiazdy jak Andrzej Rosiewicz, Maryla Rodowicz, Edyta Górniak. Wciąż jednak brakowało pełnego składu. I  wtedy  właśnie menager usłyszał śpiewającą przy pracy panią Czesię, a śpiew był na tyle dobry że zaproponował jej udział w koncertach po doszkoleniu swojego głosu. Pani Czesia przemieniła się w niezwykle atrakcyjną gwiazdę estrady – Celestynę Bombę. Jedynym mankamentem tej historii stało się to, że teatr stracił pracownika gospodarczego.  
W trakcie muzycznej podróży włączyliśmy się w wykonanie piosenek: „Autostop”, „Bądź gotowy dziś do drogi”, „Najwięcej witaminy”, „Kto ma tyle wdzięku co Ty”, „Jak się masz kochanie”.
Było energetycznie, tanecznie i z humorem. Przedstawienie pokazało, że tak naprawdę każdy z nas jest obdarzony jakimś talentem, wystarczy dać szansę swoim marzeniom i pracować nad jego rozwojem.  

„Podróż z piosenką” z krakowskim teatrem objazdowym

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial