22 listopada 2023 r. w ramach prowadzonego przez Ośrodek treningu z zakresu aktywizacji zawodowej udaliśmy się do Serwisu Sprzętu AGD w Bobowej. Firma prowadzona przez pana Lucjana Broniek, została założona w 2001 roku.
Oferuje profesjonalne usługi w zakresie naprawy sprzętu AGD oraz elektronarzędzi: naprawa pralek automatycznych i wirnikowych, wymiana łożysk w zbiornikach klejonych, zmywarek, mikrofalówek, mikserów, robotów kuchennych, żelazek, kuchnie i piekarniki elektryczne, grzejników elektrycznych i części zamienne. Naprawa elektronarzędzi, części zamienne, szczotki do elektronarzędzi firmowych i zwykłych. Przezwajanie silników elektrycznych jedno i trójfazowych, a także dorabianie kluczy.

Potwierdzeniem najwyższej jakości świadczonych usług jest otrzymanie Certyfikatu – Firma Godna Zaufania edycji 2015, a w 2018 „Broniek Lucjan -Serwis AGD i Elektronarzędzi” został Laureatem Plebiscytu Orły.

Przy okazji naszej wizyty w warsztacie zapoznaliśmy się z pracą na stanowisku serwisanta, który powinien odznaczać się dokładnością, rzetelnością i dużą wiedzą techniczną. Mięliśmy okazję poznać obsługę maszyny i proces dorabiania kluczy. Poza tym dowiedzieliśmy się jak ważnym aspektem w dbaniu o sprzęty domowe jest właściwa obsługa, ich użytkowanie i stosowane detergenty.
Dziękujemy Panu Lucjanowi za miłe przyjęcie i podzielenie się z nami swoim doświadczeniem zawodowym i historią o realizowaniu celów.

Aktywizacja zawodowa w Serwisie Sprzętu AGD w Bobowej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial