Dzień Kobiet
Świat się zmienia, zmienia się człowiek. Moda modę goni rok w rok,
lecz nie zmienia się czar kobiet. Więc czarujcie cały rok!.
Opromieńcie nasze dni, czas się w miejscu nie zatrzyma .
Z kobietami tylko świat piękny bywa.

Dzień Mężczyzn
Najcudowniejsi mężczyźni utkani są z marzeń kobiet
piękni niezłomni i silni jak wiatr pustynny jak płomień.

9 marca w naszym ośrodku panowała wyjątkowa atmosfera, a wszystko to za sprawą połączonych obchodów Dnia Kobiet i Dnia Mężczyzny. Najpierw z krótkim programem artystycznym wystąpili panowie recytując wiersze i śpiewając piosenki. Panowie bardzo się starali przedstawić wizerunek wymarzonej kobiety: pięknej i delikatnej, a jednocześnie wyrozumiałej dla rodu męskiego .

Życząc szczęścia, uśmiechu, dużo radości, spełnienia najskrytszych marzeń, panowie obdarowali wszystkie Kobiety kwiatami i czekoladkami.

Druga część spotkania poświęcona była dla Mężczyzn. Panie na tę okazje również przygotowały krótki występ okraszony humorem. Na chwilę pojawił się także Marcel – mężczyzna idealny – stworzony przez panie na potrzeby występu. Mężczyzna idealny jednak nie istnieje, po uroczystości jakoś szybko się rozpadł. Dobra zabawa towarzyszyła wszystkim podczas wykonywania przez Panów zadań – prostych czynności kobiecych. Było to m.in. segregowanie śmieci,  przygotowanie prania z podziałem na kolory, wyczyszczenie patelni, przyszycie guzika, upięcie apaszki. Śmiechu było co niemiara, Panowie wykazali się kreatywnością i poczuciem humoru. Za dobrze wykonane zadanie zostali nagrodzeni pomarańczą i ptasim mleczkiem. Czas upłynął nam bardzo szybko, pozostaje tylko pragnienie, aby spełniły się wszystkie dobre życzenia.

Obchody Dnia Kobiet i Mężczyzn

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial