Bobowa to piękne, malownicze miasteczko, a jeszcze piękniejsze są jej obrzeża, pełne urokliwych uliczek i leśnych zagajników. Aby to wszystko zobaczyć  i poczuć prawdziwą jesień musieliśmy wyjść poza mury Ośrodka. Po zapoznaniu się z prognozami pogody, ustaliliśmy datę wyjścia na 14 października.
Meteorolodzy i tym razem nas nie zawiedli, słońce towarzyszyło nam tego dnia wybornie, rozpieszczając nas swoim ciepłym blaskiem. Również widoczność i przejrzystość powietrza była znakomita, dzięki temu mogliśmy podziwiać niezwykłe krajobrazy wybarwione kolorami jesieni. Trasa liczyła 8 kilometrów,  wyznaczały ją następujące ulice: księdza Czuby, Widokowa, Krótka, Grochowska i Słoneczna. Ulica Słoneczna doprowadziła nas do Centrum Aktywnego Wypoczynku, gdzie był czas na chwilę odpoczynku i grupową integrację.
Nie zabrakło również chętnych do korzystania z kąpielni słonecznych na dostępnych do tego celu leżakach. Po przerwie ruszyliśmy w drogę powrotną do centrum Bobowej, gdzie czekał  pyszny obiad. Rajd był bardzo udany, mimo bolących nóg humory dopisywały.

Jesienny rajd trasą widokową

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial