24 sierpnia wybraliśmy się na spacer do Centrum Aktywnego Wypoczynku w Bobowej, które mieści się na terenie kompleksu sportowo-rekreacyjnego przy ul. Zielonej. To idealne miejsce dla wszystkich miłośników zdrowego trybu życia, chcących aktywnie i efektywnie spędzić swój wolny czas.
Siłownia wyposażona jest w 20 stanowisk do ćwiczeń m. in. bieżnie, rowerki, orbitreki, atlasy, steppery, drążki do podnoszenia, hantle.
Dla niektórych z nas była to okazja, aby po raz pierwszy skorzystać z urządzeń treningowych.
Obok budynku mieści się również siłownia plenerowa, która również miała swoich zwolenników.  Zmagaliśmy się między innymi na wioślarzu, wahadle, rowerku, biegaczu, motylku.
Na lubiących odpoczynek i relaks, czekała nowo uruchomiona tężnia solankowa i stworzony mikroklimat powietrza poprzez ociekanie solanki po gałązkach tarniny, będąc naturalnym, leczniczym inhalatorium.
Na terenie kompleksu rekreacyjno-sportowego poza parkiem geologicznym, , boiskiem do siatkówki plażowej, skateparkiem, miasteczkiem rowerowym, siłownią i tężnią, obecnie w budowie jest amfiteatr wraz z widownią, a równolegle powstaje ścieżka rowerowa.

Pomimo zmęczenia po sporej dawce ruchu z zadowoleniem i dobrym nastrojem wróciliśmy do Ośrodka.

Wyjście do Centrum Aktywnego Wypoczynku w Bobowej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial