Krakowskie Spotkania Artystyczne GAUDIUM to ważne coroczne wydarzenie, integrujące uczestników warsztatów terapii zajęciowej, środowiskowych domów samopomocy, domów pomocy społecznej, ośrodków wsparcia, ośrodków szkolno-wychowawczych, klubów samopomocy i innych placówek wspierających osoby starsze i osoby z niepełnosprawnościami, którzy mają możliwość zaprezentowania swoich możliwości i talentów w trzech kategoriach konkursowych ocenianych przez profesjonalne jury.

W konkursie scenicznym DOW w Bobowej reprezentowała trzyosobowa grupa w formie nagrania scenki teatralnej pt. „Mrówka” na podstawie wiersza
J. Brzechwy „Hipopotam”. Konkurs plastyczny dał możliwość udziału Naszym Uczestnikom poprzez wykonanie prac plastycznych w kategorii: malarstwo oraz techniki inne.

25 listopada w Pałacu Sztuki w Krakowie odbyła się gala finałowa  KRAKOWSKICH SPOTKAŃ ARTYSTYCZNYCH  GAUDIUM ET SPES. Wydarzenie to było również transmitowane na żywo, dzięki czemu mogliśmy zapoznać się z wynikami konkursu. Dużą radością była dla Nas informacja, iż p. Tomasz Bogusz zajął III miejsce w kategorii malarstwo za pracę „Kościuszkowcy”.
Dodatkowo miłym akcentem dzisiejszego dnia ze strony Organizatora konkursu był słodki poczęstunek w formie tortu. Dziękujemy 🙂 !!!

Koncert Laureatów Krakowskich Spotkań Artystycznych GAUDIUM 2021

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial